شرکت های موجود در صنایع دارویی و غذایی، به طور مداوم تحت تاثیر نوآوری های جدید در توسعه محصولات و افزایش رقابت می باشند. علاوه بر این، آنها برای برآورده کردن استانداردهای افزایش کیفیت، مطابق با الزامات قانونی دقیق به چالش کشیده می شوند. در عرصه داروسازی، کیفیت انعکاسی از تبعیت و پیروی از قوانین و مقررات مستندی چون روشهای بهینه تولید، آنالیز، انبارش و توزیع فراورده های دارویی می باشد که به طور کلی در قالب عبارت GXP بیان می گردد. GXP  متخصص در تولید و توزیع محصولات دارویی، بهترین رویه می باشد و می تواند همه نیاز های شرکت شما را با آموزش و مشاوره در زمینه دستورالعمل های کیفیت و مقررات، پاسخ دهد.

سیستم جامع مدیریت کنترل کیفی کیمیا سیستم نامور مجموعه جامعه از راه حل های نرم افزاری برای اتوماسیون کردن فرایند های تولیدی با اصول GXP بهترین شیوه می باشد. در واقع ما با بهبود بازده عملیاتی در سیستم های کیفیت، باعث کاهش هزینه های پیروی از مقررات GXP می شویم و یک محیط شفاف برای شناسایی فعالانه، ردیابی و حل و فصل مسائل مربوط به کیفیت را ایجاد می نماییم.

 

درباره ما

"شرکت کیمیا سیستم نامور فعالیت خود را به صورت مطالعات مقدماتی و با بهره گیری از متخصصان کامپیوتر و مشاوران صنعت دارو، از سال 1386 آغاز نمود و در سال 1388 طراحی سیستم جامع مدیریت کنترل کیفی را شروع کرد و در سال 1390 فعالیت خود را رسما آغاز نمود.

این شرکت توانست علاوه بر ارائه نرم نرم افزار سیستم جامع مدیریت کنترل کیفی (اولین نرم افزار تخصصی در زمینه برقراری کیفیت و اجرای الزامات GXP در صنعت داروسازی) و شکایات و رتبه بندی کارخانه ها، سامانه های مانیتورینگ و کنترل هوشمند (برای مانیتورینگ و کنترل دما، رطوبت و فشار) و سامانه کنترل دستگاههای تولیدی(برای کنترل وضعیت دستگاههای تولیدی) را متناسب با نیاز شرکتهای داروسازی ارائه نماید."